moneo birojs

MONEO Latvia, SIA

LV40103911142
Swedbank, LV68HABA0551040256994
Juridiskā adrese:
Toma iela 4, 3. stāvs, Rīga, LV-1003
Rīgas birojs:
Toma iela 4, 3. stāvs, Rīga, LV-1003
Cēsu birojs:
Maija iela 1, Cēsis, LV-4101

MONEO Development, SIA

LV40203331332
Juridiskā adrese: 
Stabu iela 41 – 7, Rīga, LV-1011

Vairāk kā 20 gadus mēs esam strādājuši ar ERP risinājumiem Latvijā, esam piedalījušies ievērojamos ieviešanu projektos dažādās jomās. Šajā laikā mums radās doma – veidot savu unikālu biznesa vadības sistēmu un realizēt savu redzējumu par stratēģisko attīstību. Tā mēs izveidojām MONEO. Mūsu klienti ir mūsu partneri, un sadarbībā mēs radam pilnvērtīgu risinājumu. Uzturot ciešu saikni, risinājuma pilnveidošana notiek tieši tajās jomās, kuras ir aktuālas un nozīmīgas.

Administrācija

Edgars Kanepe

Edgars Kaņepe

BIZNESA ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJS

edgars.kanepe@moneo.lv

Māris Šterns

Māris Šterns

PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS

maris.sterns@moneo.lv
T. +371 2926 2259

raimonds veģis

Raimonds Veģis

PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS

raimonds.vegis@moneo.lv
T. +371 2643 2244

Rita Stiegele

Rita Stieģele

mārketings

rita.stiegele@moneo.lv

Diana Sobalevska

Diāna Soboļevska

grāmatvede

diana.sobolevska@moneo.lv

Klientu serviss

ilze čerevko

Ilze Čerevko

KLIENTU SERVISA DAĻAS VADĪTĀJA

ilze.cerevko@moneo.lv

Kārlis Kiršfelds

Kārlis Kiršfelds

Grāmatvedības projektu nodaļas vadītājs

karlis.kirsfelds@moneo.lv

Ieva arne

Ieva Arne

Standarta projektu nodaļas vadītāja

ieva.arne@moneo.lv

Aleksandrs Šmagris

Aleksandrs Šmagris

Projektu vadītājs

alexandrs.smagris@moneo.lv

Andija Bērziņa

Andija Bērziņa

KLIENTU KONSULTANTE

andija.berzina@moneo.lv

Andris Miglāns

Projektu vadītājs

andris.miglans@moneo.lv

Imants Rutks

Imants Rutks

KLIENTU KONSULTANTs

imants.rutks@moneo.lv

Līga Bērziņa

Līga Liepiņa

KLIENTU KONSULTANTE

liga.liepina@moneo.lv

Jānis Jurkāns

Jānis Jurkāns

KLIENTU KONSULTANTs

janis.jurkans@moneo.lv

Mārtiņš Kronītis

Mārtiņš Kronītis

KLIENTU KONSULTANTS

martins.kronitis@moneo.lv

Inga Jermacāne

KLIENTU KONSULTANTE

inga.ametere@moneo.lv

Kaspars Zariņš

KLIENTU KONSULTANTS

kaspars.zarins@moneo.lv

Baiba Berga

KLIENTU KONSULTANTe

baiba.berga@moneo.lv

Jānis Štāls

Jānis Štāls

KLIENTU KONSULTANTS

janis.stals@moneo.lv

Inga Jermacāne

KLIENTU KONSULTANTE

inga.ametere@moneo.lv

Janis Sejans

Jānis Sējāns

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

janis.sejans@moneo.lv

Janis Zogots

Jānis Žogots

IT arhitekts

janis.zogots@moneo.lv

Valdis Gersons

Valdis Gersons

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

valdis.gersons@moneo.lv

Anna

Anna Gžibovska

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJA

anna.gzibovska@moneo.lv

Jānis Brakovskis

Jānis Brakovskis

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

janis.brakovskis@moneo.lv

JEĻENA Mihailova

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJA

jelena.mihailova@moneo.lv

Vitālijs Žukovs

Vitālijs Žukovs

Kvalitātes nodrošināšana

vitalijs.zukovs@moneo.lv

kristaps krauze

Kristaps Krauze

Kvalitātes nodrošināšana

kristaps.krauze@moneo.lv

Dāvis

Dāvis Burmistris

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

davis.burmistris@moneo.lv