MONEO Latvia kontakti

MONEO Latvia, SIA

Rīgas birojs:
LV40103911142
Eduarda Smiļģa 2A 3. stāvs, Rīga, LV-1048
Swedbank, LV68HABA0551040256994

Cēsu birojs:
Maija iela 1, Cēsis, LV-4101

Vairāk kā 17 gadus mēs esam strādājuši ar ERP risinājumiem Latvijā, esam piedalījušies ievērojamos ieviešanu projektos dažādās jomās. Šajā laikā mums radās doma – veidot savu unikālu biznesa vadības sistēmu un realizēt savu redzējumu par stratēģisko attīstību. Tā mēs izveidojām MONEO. Mūsu klienti ir mūsu partneri, un sadarbībā mēs radam pilnvērtīgu risinājumu. Uzturot ciešu saikni, risinājuma pilnveidošana notiek tieši tajās jomās, kuras ir aktuālas un nozīmīgas.

Administrācija

Edgars Kanepe

Edgars Kaņepe

BIZNESA ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJS

edgars.kanepe@moneo.lv

Māris Šterns

Māris Šterns

PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS

maris.sterns@moneo.lv
T. +371 2926 2259

raimonds veģis

Raimonds Veģis

PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS

raimonds.vegis@moneo.lv
T. +371 2643 2244

Rita Stiegele

Rita Stieģele

MONEO ZIŅNESIS

rita.stiegele@moneo.lv

Diana Sobalevska

Diāna Soboļevska

biroja vadītāja

diana.sobolevska@moneo.lv

Klientu serviss

ilze čerevko

Ilze Čerevko

SERVISA DAĻAS VADĪTĀJA

ilze.cerevko@moneo.lv

Andris Miglāns

Projektu vadītājs

andris.miglans@moneo.lv

Kārlis Kiršfelds

Kārlis Kiršfelds

Finanšu guru

karlis.kirsfelds@moneo.lv

Inga Jermacāne

KLIENTU KONSULTANTE

inga.ametere@moneo.lv

Imants Rutks

Imants Rutks

KLIENTU KONSULTANTs

imants.rutks@moneo.lv

Andija Bērziņa

Andija Bērziņa

KLIENTU KONSULTANTE

andija.berzina@moneo.lv

Leo Kopilovs

Leo Kopilovs

KLIENTU KONSULTANTs

leo.kopilovs@moneo.lv

Reinis Zariņš

Reinis Zariņš

KLIENTU KONSULTANTs

reinis.zarins@moneo.lv

Izstrāde

Janis Zogots

Jānis Žogots

IT arhitekts

janis.zogots@moneo.lv

Janis Sejans

Jānis Sējāns

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

janis.sejans@moneo.lv

Valdis Gersons

Valdis Gersons

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

valdis.gersons@moneo.lv

JEĻENA Mihailova

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

jelena.mihailova@moneo.lv

Dāvis

Dāvis Burmistris

BIZNESA FUNKCIJU RADĪTĀJS

davis.burmistris@moneo.lv