Vebinārus vada: Ilze Čerevko

Vebinārus vada:
Ilze Čerevko

MONEO Latvia ražošanas risinājuma projektu vadītāja,
LEAN eksperts

#KĀRTĪBANOLIKTAVĀ

Reģistrējies bezmaksas vebināriem!

🗓️ 13.08.2024 🕙 11:00-12:00 Zoom platformā

Efektīvas noliktavas pārvaldības galvenie darbības rādītāji

Uzzini, kā uzskaites sistēma MONEO palīdz kontrolēt galvenos noliktavas pārvaldības rādītājus (KPI)

🗓️ 27.08.2024 🕙 11:00-12:00 Zoom platformā

Labākā prakse preču uzskaites kataloga izveidē un kodifikācijā

Uzzini, kā efektīvāk veidot preču kodus, preču grupas un klases, lai turpmāk vadībai, noliktavas un pārdošanas darbiniekiem būtu ērti ar to strādāt.

Mums uzticās:

Skrīveru saldumi moneo atsauksmes
noliktavas uzskaites programma
krauss logo
CrystalCosmetics_Logo_RGB_Horizontal_Dark_b1bc9340-03a0-4e38-b12d-3fc5f7a48312_220x@2x copy
optika metropole moneo atsauksmes
Vinoga-logo
CitaLieta-logo
dienas grāmata logo moneo atsauksmes
emin dārzam logo
Rudys-Combutcha-logo

Izsekojama preču uzskaite

Noliktavas programma MONEO ir integrēta ar klientu pasūtījumu, ražošanas, un grāmatvedības funkcijām. Tādēļ Tu vienmēr zināsi precīzu preču skaitu: cik pārdots, cik pasūtīts, cik ir atlikums noliktavā, cik tiek ražots.

noliktavas programma MONEO
noliktavas programma MONEO

Pilns preču kustības cikls

MONEO atbalsta pilnu preču kustības uzskaiti un pavadošo dokumentu automātisku izveidi visā preču kustības ciklā: klientu pasūtījumi, nosūtīšanas, atgrieztās preces, pasūtījumi piegādātājiem, atgrieztās preces piegādātājiem, norakstīšanas, kustība starp noliktavām, preces tranzītā, u.c.

Izcila kārtība noliktavā

Viena vai vairākas noliktavas – tam nav nozīmēs: katrai precei varēsi uzskaitīt dažādas mērvienības, preces dimensijas, neto un bruto svaru, sērijas un partijas numuru, atrašanās plauktu, derīguma termiņu, attēlus un vēl daudzus citus parametrus. Šeit vari veidot preču grupas un neierobežotas hierarhijas, ko vēlāk izmantot atskaitēs.

algu uzskaites programma moneo
noliktavas programma MONEO

Pasūtījumu automatizācija

Uzturi optimālu preču atlikumu noliktavā un piegādā preces klientiem savlaicīgi. MONEO izveidos pasūtījumus piegādātājam, balstoties uz iztrūkstošo preču pārskatu, kurā ir ņemti vērā gan nepieciešamie minimālie atlikumi noliktavās, gan arī klientu pasūtījumi un ražošanas pasūtījumi.

Zibenīga inventarizācija

Palīgs inventarizācijas procesā būs svītrkodu skeneris, kurš saslēdzams ar MONEO web aplikāciju,  lai reģistrētu saskaitīto preču daudzumu. Rezultātā MONEO izveidos attiecīgos noliktavas koriģējošos dokumentus: norakstīšanu vai preču saņemšanu.

noliktavas programma MONEO
noliktavas programma MONEO

Precīza pašizmaksa

MONEO aprēķina preču FIFO vai vidējo svērto pašizmaksu, ņemot vērā tiešās papildizmaksas. Preču cenu Tu vari veidot manuāli, vai balstoties uz noteiktu uzcenojumu vai bruto peļņas rādītāju.

Datu apstrādes automatizācija

Tiem, kas strādā ar lielajiem klientiem, MONEO sagatavos vienu rēķinu, par vairākām nosūtīšanām uz dažādām klienta adresēm. Gadījumā ja Tev ir jāstrādā ar EDI sistēmu – MONEO būs lielisks palīgs, jo EDI dati šeit nonāk automātiski. 

noliktavas programma MONEO

Klienti atzinīgi novērtē MONEO iespējas

moneo atsauksmes
MONEO atsauksmes

Uzņēmuma pēdējo gadu attīstība nebūtu iespējama bez MONEO.

Lai arī sevi pieskaitu pie intensīvā lietotāja (power user), esmu patīkami pārsteigts par sistēmas atvērtību un elastību! Varu brīvi rīkoties ar datiem, kas ir ārkārtīgi svarīgi mainīgajā biznesa vidē – varu ātri realizēt savas idejas, brīvi iegūt vajadzīgo informāciju no sistēmas, viegli komunicēt šos datus ar kolēģiem un biznesa partneriem. Ļoti atsaucīgs klientu atbalsts. Sistēma ir tehnoloģiski moderna un tādēļ daudzas tehniskas lietas jau ir atrisinātas a priori un tas nekavē citu mūsdienīgu risinājumu ieviešanu. Iebūvētie grafiki, vienkāršs datus eksports un imports, automatizācija un “native” saderība ar Excel. Standartā ir iekļauta ļoti plaša funkcionalitāte, kas ikdienas procesos palīdz uzņēmuma vadīšanai un ātru lēmumu pieņemšanai. 

Sistēma ir neaizstājams palīgs un atbalsts pārdošanas veicināšanā un biznesa izaugsmē, nevis ierobežojums un galvassāpes, kā tas ir bijis ar iepriekšējo uzskaites sistēmu.” 

Miķelis Resnis
Crystal Cosmetics, SIA
Uzņēmuma vadītājs

MONEO atsauksmes

Patīkami, ka pretī ir cilvēki, kuri uzklausa mūsu dullās idejas un realizē tās!

Ar MONEO esam automatizējuši noliktavas uzskaiti un pasūtījumu apstrādi, kas ir ārkārtīgi svarīgi tieši karstās sezonas laikā. Tikām vaļā no preču  atlases lapiņām, kuras bija nepieciešamas, strādājot ar iepriekšējo sistēmu. Esam uzsākuši interneta veikala integrācijas darbus ar MONEO, lai tiktu vaļa no dubultas datu ievades un lai piekļuve visiem nepieciešamajiem datiem būtu vienuviet.

Noliktavā MONEO strādā uz mobiliem skeneriem, un, kopā ar ieviesto plauktu uzskaiti, esam būtiski paātrinājuši komplektēšanas procesu. Ieguvām akurātus preču atlikumu datus un visas vajadzīgās atskaites!”

emin dārzam logo

Klāvs Šķerbergs
Emin dārzam, SIA
Valdes loceklis

MONEO atsauksmes

Ar MONEO esam ļoti apmierināti. 

Sistēma uzņēmumā darbojas, kā vienota komunikācijas platforma un ir viegli kontrolēt katra darbinieka paveikto un organizēt darba uzdevumus. Izmantojam MONEO gan grāmatvedības uzskaitē, gan noliktavā, gan plānojam drīzumā saslēgt arī savu interneta veikalu.”

Liene Sējāne
Mūzika Baltika, SIA
Projektu vadītāja

Reģistrējies bezmaksas vebināriem!

Otrdiena, 🗓️ 13.08.2024 🕙 11:00 Zoom platformā
Otrdiena, 🗓️ 27.08.2024 🕙 11:00 Zoom platformā

MONEO ir savienota ar Taviem ierastajiem darba rīkiem:

Moneo Latvia, SIA
Toma iela 4, Rīga
info@moneo.lv