Grāmatvedības programma MONEO

integrēta | mūsdienīga | daudzfunkcionāla

grāmatvedības programma

Vienkārša grāmatvedība

Grāmatvedības programmā MONEO grāmatojumi veidojas automātiski, saglabājot tādus ierakstus kā rēķini, maksājumu un tml. Vienreiz iestatot grāmatojuma šablonu, Tev vairs nebūs par to jāuztraucas!

grāmatvedības programma

Vairākas valodas

Grāmatvedības programmas interfeiss ir pieejams latviešu, angļu un krievu valodās. Katrs no lietotājiem var izmantot sev tīkamāko.

grāmatvedības programma

Vairākas valūtas

Nav nozīmes kāda valūtā strādā Tavi sadarbības partneri, MONEO sakārtos vajadzīgos ierakstus un konvertēs valūtas automātiski.

grāmatvedības programma

Bankas savienojums

Tu vari importēt Bankas izrakstu savā grāmatvedības programmā ar pāris klikšķiem, un MONEO automātiski izveidos  maksājumus un sasaistīs tos ar rēķiniem, algu maksājumiem un tml.

grāmatvedības programma

Automātiska personāla lietvedība

Izmanto MONEO personāla moduli un automatizē personāla dokumentu veidošanu: darba līgumu, rīkojumus un iesniegumus varēsi izveidot automātiski un izdrukāt ar pāris klikšķiem.

grāmatvedības programma

Maksājumu eksports

MONEO atlasīs piegādātāju rēķinus, kuriem pienācis apmaksas termiņš. Atzīmē tos un eksportē uz banku ar pāris klikšķiem. Vairs nebūs atkārtoti jāsagatavo maksājumu uzdevumi internetbankā. 

grāmatvedības programma

Spēcīga algu aprēķinu funkcionalitāte

Algu aprēķina funkcijas automatizē visdažādāko algu veidu un nodokļu aprēķinus. MONEO piedāvā arī autoratlīdzību aprēķinus un uzņēmuma līgumu uzskaiti. Vairāk lasi šeit >

grāmatvedības programma mazajiem uzņēmumiem
grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļi

Sakārto pamatlīdzekļu reģistru, uzskaiti atbildīgā personas un atrašanās vietas, veido automātisku nolietojuma grāmatojumus automātiski.

grāmatvedības programma

Kase

Veic preču uzskaiti, plāno pasūtījumus, kontrolē klientu pasūtījumus un preču kustību vienā vai vairākās noliktavās (izmantojot noliktavas funkcijas būs jāiegādājas atsevišķa MONEO licence).

grāmatvedības programma

Avansa norēķini

Avansa norēķinu uzskaite var prasīt pamatīgu laiku grāmatvedības nodaļai. Sakārto avansa norēķinu uzskaiti un automatizē čeku grāmatošanu.

grāmatvedības programma

EDS

Savlaicīgas un precīzas PVN atskaites, ieskaitot reverso PVN, ziņas par darba ņēmējiem un VSAOI, kā arī citas EDS atskaites – eksportē un iesniedz ar pāris klikšķiem.

Klienti atzinīgi novērtē MONEO iespējas

moneo atsauksmes

Izmēģini MONEO bez maksas

Lejupielādē MONEO demo versiju vai piesakies individuālai attālinātai demonstrācijai 

MONEO nav tikai grāmatvedības programma

tādēļ grāmatveži var strādāt efektīvāk un paveikt vairāk

Grāmatvedības un biznesa vadības sistēma MONEO

MONEO ir savienota ar Taviem ierastajiem darba rīkiem: