MONEO progresīviem grāmatvedības birojiem

kas rūpējas par savu klientu izaugsmi

 

 

Bieži vien uzņēmumi, kas izmanto grāmatvedības biroja ārpakalpojumus, nespēj pilnvērtīgi sekot līdzi izmaksām, debitoru parādiem un uzņēmuma naudas plūsmai. 

Lielā finanšu dokumentu apjomā rodas kļūdas, klients nevar acumirklī pārbaudīt pārdošanas  rēķina apmaksas statusu, vai kontrolēt personāla kopējās izmaksas… tādēļ, klientam nekas cits neatliek kā algot savu grāmatvedi.

MONEO piedāvā Tev sadarboties ar saviem klientiem

vienotā uzskaites sistēmā!​

programma grāmatvedības birojam

Grāmatvedības birojs strādā MONEO sistēmā

Mazāk datu ievades,
vairāk gudru finanšu padomu

Grāmatvedības birojs veic visas ar grāmatvedību saitītās darbībās: pārskata grāmatojumus, sagatavo VID EDS atskaites, grāmato čekus, aprēķina algas.

Pateicoties vienotai sistēmai, grāmatvedības birojs veic mazāk datu ievades darbus, informācija ir precīza un sakārtota, atskaišu sagatavošana – automatizēta.

programma grāmatvedības birojam

Tavs klients strādā
MONEO sistēmā

Vairāk kontroles,
efektīva biznesa vadība

Klients strādā vienotā sistēmā ar savu grāmatvedības biroju, lietojot visas nepieciešamās biznesa atbalsta funkcijas: sagatavo realizācijas rēķinus un noliktavas dokumentus, seko līdzi debitoru parādiem, reģistrē laika tabeles un plāno naudas plūsmu.

Pateicoties vienotai sistēmai klients iegūst pilnīgu kontroli par uzņēmuma finansēm un lieto pilnvērtību uzskaites un vadības rīku.

MONEO cenu lapa grāmatvedības birojiem

abonēšanas maksa mēnesī, maksā tikai par to, ko lieto

LIETOTĀJS

10.00 €

Lietotājam pieejami šādi sistēmas moduļi:

Finanses, Realizācija, Piegādātāji, Pamatlīdzekļi, Avansa norēķini, Kase un Banka, Klientu līgumi, Algas un Personāls (100 aktīvi darbinieki katrā kompānijā).

Serveris izvietots datu centrā.

KOMPĀNIJA

1.00 €

Neierobežots kompāniju skaits vienā serverī. Pirmais kompāniju iegādes solis – 25 kompānijas. Nākamais kompāniju iegādes solis 5 kompānijas.

TAVS KLIENTS

20.00 €

Tavs klients, kas pieslēdzas MONEO sistēmai un var veidot ierakstus šādos sistēmas moduļos:

Finanses, Realizācija, Piegādātāji, Pamatlīdzekļi, Avansa norēķini, Kase un Banka, Algas un Personāls, Naudas plūsmas vadība.

9 no 10 klientiem iesaka MONEO!

92% no mūsu grāmatvedības ārpakalpojumu klientiem ar pārliecību iesaka MONEO

Anita Blumberga

Ar MONEO strādāt ir ļoti ērti, tas palīdz maksimāli efektīvi organizēt mūsu darbu. Bez problēmām sagatavojam finanšu atskaites un eksportējam EDS atskaites. Laiku ietaupa gan automātiskais valūtu kursu imports, gan arī pašas programmas atjaunināšana, kas notiek automātiski – tam vairs nav jātērē ne laiks, ne papildu resursi konsultantu apmaksai. Esam gandarīti, ka jebkuri jautājumi vai problēmas tiek ātri un kvalitatīvi atrisināti."

Anita Blumberga

-

Debets Rīga, SIA

Programma grāmatvedības birojam

Esam gandarīti, ka MONEO programmā ir iekļautas daudzas ērti lietojamas darba automatizācijas funkcijas, kas ikdienā ekonomē laiku. Ļoti patīk integrācija ar e-pastu un Excel. Pārsteidzoši ātri notiek programmas versijas atjaunināšana – tikai pāris minūtēs un bez speciālistu palīdzības, tāpēc mēs ātri un bez papildu izmaksām varam koncentrēties uz savu darbu.”

Ronalds Blūms

-

Balance, SIA

Maira Lazdiņa

MONEO algas padara mani laimīgu! Aprēķinu algas vairāk kā 20 darbiniekiem būvniecības nozarē, kur ir liela darbinieku plūsma un ar to saistītais administratīvais slogs. Ar visu tieku galā viena, pāris stundu laikā, jo ar MONEO viss notiek automātiski! Kas agrāk aizņēma dienas, tagad – dažas minūtes.

Maira Lazdiņa

-

Mensarius, SIA

Izmēģini MONEO bez maksas

Lejupielādē MONEO demo versiju vai piesakies individuālai attālinātai demonstrācijai 

Grāmatvedības biroji, kuri jau izmanto MONEO