Izvēlies grāmatvedības biroju, kurš izmanto MONEO

Strādā ar savu ārpakalpojuma grāmatvedi vienotā sistēmā un nemaksā par grāmatveža lietotāja licenci

Pārvaldi pārdošanu un iepirkumus. Kontrolē izmaksas un plāno nākotnes ieņēmumus vienotā sistēmā ar savau ārpakalpojuma grāmatvedi. Tavs uzņēmums vienmēr strādās ar aktuāliem datiem un nebūs vairs jāpārsūta milzum daudz dokumentu. Jūs izvairīsieties no kļūdām un Tu ātrāk iegūsi finanšu pārskatus!

Mensarius logo

“Mensarius” un "Grāmatvedība biznesam" misija ir padarīt katra uzņēmuma grāmatvedības procesus pārskatāmus un efektīvus, sakārtot finanšu dokumentāciju tā, lai klientam būtu nepārtraukta kārtības un drošības sajūta, ka viss ir izdarīts laikā un ir kārtībā. Pie tam nesaprotamās lietas mēs izskaidrosim saprotamā valodā, sniedzot nepārtrauktu atbalstu uzņēmuma ceļā uz jaunām virsotnēm. Izveidota platforma www.gramatvedibabiznesam.lv, kur saņet informāciju par grāmatvedību, mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Linda Miezīte

29715835
linda@mensarius.lv

www.gramatvedibabiznesam.lv
www.mensarius.lv

Grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums, kas dalās savās zināšanās un pieredzē, lai mūsu klienti attīstītu savu biznesu un labklājību.

Esam sertificēti grāmatvedības un finanšu uzskaites speciālisti, kuri par svarīgāko uzskata savstarpējo sapratni un atvērtu dialogu ar saviem klientiem. Mēs piedāvājam ne tikai plašu pakalpojumu klāstu, bet strādājam arī ar mūsdienīgām biznesa sistēmām, kas mūsu klientiem ļauj sasniegt augstākas virsotnes.

Sigita Keiša

+371 29489999
kamelota@kamelota.lv
www.kamelota.lv

Programma grāmatvedības birojam

Mēs esam grāmatveži, personāla speciālisti, lietveži un uzskaitveži, kvalitātes vadītāji, tulki, programmētāji un sistēmadministratori, kā arī – kā punkts uz i – mums ir arī psihologs. Kolektīva nobriedušākās daļas līdzšinējā darba dzīve ļāvusi uzkrāt unikālas šķērskompetences, piemēram, kvalitātes vadību tieši grāmatvedības jomā – ko intensīvi izmantojam, lai sniegtu mūsu klientiem stabilu un kontrolētu pakalpojumu!


Māra Niedra

22003079
info@dagmaara.lv

www.dagmaara.lv

grāmatvedības programma grāmatvedības birojam

Forši, gudri, zinoši un atbildīgi, priecīgi un pa dzīvi laimīgi grāmatveži labprāt sakārtos jūsu uzņēmuma dokumentus un ciparus pareizos plauktiņos, mapītēs, grāmatvedības un arī valsts kases kontos.

Ginta Elksnīte

+371 27012040
gramatvediba.brang@gmail.com

Programma grāmatvedības birojam

SIA Balance sniedz finanšu konsultācijas un grāmatvedības pakalpojumus juridiskām un fiziskām personām, kā arī nodrošina MONEO ieviešanu un atbalstu. Grāmatvedības sfērā uzņēmums darbojas kopš 2000. gada.

Ronalds Blūms

ronalds@balance.lv
29162919
www.balance.lv

EKSdebit

Neliels grāmatvedības birojs Ogrē uzņemsies rūpes par grāmatvedības kārtošanu ar atbildību un individuālu attieksmi pret katru klientu. 

Inguna Svika

+371 27728223
eksdebit@gmail.com
grāmatvedības birojs moneo

SIA “Laimes Brīdis” ir uzņēmums, kas ne tikai sakārtos grāmatvedības jautājums, bet iemācīs arī Jums izprast likumus, kā gūt pelņu un izprast sava uzņēmuma grāmatvedību.Grāmatvedības pakalpojumi un to sniegšana – tas ir tas, ko mēs protam un mīlam. Mūsu darba pieredzē ir dažādu nozaru uzņēmumi: būvniecībā, tirdzniecībā, sabiedriskā ēdināšanā, vairum- un mazumtirdzniecībā, ražošanā, dažādu pakalpojumu sniegšanā.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par Jūsu grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti, savlaicīgu darbu izpildi, kā arī garantējam Jūsu informācijas konfidencialitāti un drošību.

Esam PAR digitālo grāmatvedību, klientu ērtībām ieviesta sistēma dokumentu apmaiņai, darba grafiku/līgumu uzskaitei, rēķinu izveidošanai. Mācēsim rast atbildes uz Jūsu uzdotiem jautājumiem un problēmsituācijas risināsim kopā.

Signe Silova

+371 29222832
gramatvediba@laimesbridis.lv
https://laimesbridis.lv

pronext-logo

Uzņēmuma pieredze nes sev līdzi bagātu vadības mantojumu, kas no laika gala balstīts uz augsta līmeņa profesionālu darbību attiecīgajā nozarē.
SIA Pronext veiksmes galvenais stūrakmens ir mūsu klienti. Tieši sadarbībai ar saviem partneriem mēs veltām un veltīsim vislielāko uzmanību. Mūsu mērķis ir sniegt savus pakalpojumus ar radošu un netradicionālu pieeju, kas klientiem garantē individuālus un kvalitatīvus risinājumus.

Veiksmīga sadarbība nozīmē abpusēju apgrozījuma un peļņas pieaugumu, tāpēc mēs esam gatavi dalīties savās zināšanās par labākajiem grāmatvedības risinājumiem, kā arī vienmēr esam atvērti kopēju projektu realizācijai.

Pašreiz uzņēmums sniedz pakalpojumus un konsultācijas gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem.

Ramona Gaile

+371 29478892
https://pronext.lv

AC latvia grāmatvedības birojs

Kvalificēti grāmatvedības pakalpojumus ar augstu atbildības sajūtu un personisku pieeju Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem.

Piedāvājam gan pilnu klientu grāmatvedības apkalpošanas klāstu, gan arī galvenā grāmatveža pakalpojumus, ja klientam uz vietas ir savs grāmatvedis, kā arī grāmatvedības informācijas apstrādi atsevišķu atskaišu sagatavošanai.

AC Latvia ir cieša sadarbība ar juridisko biroju un zvērinātu revidentu, kas mūsu klientiem nodrošina ne tikai grāmatvedības uzskaiti, bet arī juridisko palīdzību un zvērināta revidenta pakalpojumus.

Ludmila Grebenčuka

+371 27765507
ludmila@aclatvia.lv

ekvilibro grāmatvedības birojs

Grāmatvedības pakalpojumus piedāvā augsti kvalificēti grāmatvedības speciālisti ar profesionālo pieredzi. Lai veiksmīgi darbotos, uzņēmējam ir jāuzticas savam grāmatvedim. Atbildības, godprātības, konfidencialitātes un profesionalitātes principu ievērošana ir galvenās vērtības sadarbībā ar klientiem. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par savu veikto darbu. Pozitīva attieksme un optimisms profesionālajā jomā ir palīdzējis risināt dažādus izaicinājumus. Uzņēmums ir saņēmis VID izsniegtu licenci, kas ļauj sniegt grāmatvedības ārpakalpojumus.

Agnese Veikina

+371 29542755
agneseveikina@gmail.com
www.ekvilibro.lv

grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēj

Sertificētu grāmatvežu komanda sniedz grāmatvedības pakalpojumus, finanšu un vadības konsultācijas juridiskām personām, kā arī veic iekžējo revizīju un palīdz sakārtot grāmatvedību ārkārtas situācijas.

Jūlija Brjuhanova

+371 28311555
citron@citron.lv
https://citron.lv