Strādā efektīvāk

Strādā ar savu grāmatvedības biroju
vienotā uzskaites sistēma, un jūs abi būsiet ieguvēji

grāmatvedības programma

Veido pārdošanas rēķinus

Ar MONEO varēsi sakārtot savu klientu bāzi, veidot rēķinus un nosūtīt tos klientiem uz e-pastu ar pāris klikšķiem. Grāmatvedības birojam nebūs atkārtoti jāreģistrē pārdošanas dokumentus, nekas nepazudīs un PVN atskaites būs vienmēr sagatavotas laikā un bez kļūdām.

grāmatvedības programma

Seko pārdošanas apjomam

Izmanto MONEO realizācijas atskaites un jebkurā laikā noskaidro: lielākos klientus, lielākos pārdošanas aģentus, apgrozījumu pa mēnešiem un citu informāciju par pārdošanu. Tu varēsi arī segmentēt klientus un sagatavojot tiem īpašas akcijas un atlaižu cenas.

grāmatvedības programma

Kontrolē izmaksas

Reģistrē piegādātāju rēķinus, avansa norēķinus un citus dokumentus pats, vai to izdarīs tavs grāmatvedības birojs, un jebkurā brīdī kontrolē izmaksas pa izmaksu grupām.

grāmatvedības programma

Eksportē maksājumus uz banku

Reģistrējot piegādātāju rēķinus MONEO tev būs viegli kontrolēt rēķinu apmaksas statusu un tu varēsi eksportēt maksājumu uzdevumus no MONEO uz banku ar pāris klikšķiem! Nebūs jāveido maksājumi internetbankā ar roku.

grāmatvedības programma

Automatizē personāla lietvedību

Izmanto MONEO personāla moduli un automatizē personāla dokumentu veidošanu: darba līgumu, rīkojumus un iesniegumus varēsi izveidot automātiski un izdrukāt no MONEO.

grāmatvedības programma

Importē bankas izrakstu

Importē internetbankas konta izrakstu  MONEO ar pāris klikšķiem un tu varēsi nekavējoties redzēt rēķinu apmaksas statusu. Nebūs jāgaida, kad to paveic grāmatvedis vai jākontrolē debitori atsevišķi

grāmatvedības programma

Veido laika tabeles

Ja uzņēmumā ir darbinieki, kas strādā pēc noteikta grafika, plāno darba grafiku un reģistrē faktiski nostrādātās stundas MONEO. Nebūs tas jāveic Excel vai citos failos. Grāmatvedības birojs varēs ātrāk aprēķināt darbinieku algas.

grāmatvedības programma mazajiem uzņēmumiem
grāmatvedības programma

Plāno naudas plūsmu

MONEO naudas plūsmas vadības funkcijas apkopo naudas līdzekļu kustību uz un no uzņēmuma, ieskaitot plānotos algu un nodokļu maksājumus. Tu varēsi redzēt plānotos uzņēmuma naudas līdzekļus tuvākajam laikam.

grāmatvedības programma

Uzskaiti noliktavu

Veic preču uzskaiti, plāno pasūtījumus, kontrolē klientu pasūtījumus un preču kustību vienā vai vairākās noliktavās (izmantojot noliktavas funkcijas būs jāiegādājas atsevišķa MONEO licence).

grāmatvedības programma

Apskati atskaites jebkurā laikā

MONEO dati ir pieejami tiešsaistē no jebkuras vietas. Apskati jebkuras atskaites par apgrozījumu, bilanci, algu aprēķiniem, izdevumiem, pamatlīdzekļiem u.c.

grāmatvedības programma

Darbinieku pašapkalpošanās portāls

Ērts algu aprēķinu, algu lapiņu, atvaļinājumu  un personāla dokumentu vadības rīks tīmeklī, kas acumirklī nogādās vajadzīgo informāciju darbiniekiem un atvieglos personāla daļas darbu.

MONEO licences cena par lietotāju grāmatvedības biroja uzņēmumiem

20 EUR / mēnesī

Noliktavas uzskaites modulis ir par papildu maksu.

Klienti atzinīgi novērtē MONEO iespējas

moneo atsauksmes
MONEO atsauksmes
Programma man patīk!.

Ļoti ērti strādāt. Vienkārši veikt datu importus un eksportus. Importēt bankas konta izrakstu, nosūtīt atskaites uz VID EDS.

Strādāju jau 2.5 gadus. Esmu ļoti apmierināta!"
MONEO atsauksmes
Esam gandarīti, ka MONEO programmā ir iekļautas daudzas ērti lietojamas darba automatizācijas funkcijas, kas ikdienā ekonomē laiku. Ļoti patīk integrācija ar e-pastu un Excel. Pārsteidzoši ātri notiek programmas versijas atjaunināšana – tikai pāris minūtēs un bez speciālistu palīdzības, tāpēc mēs ātri un bez papildu izmaksām varam koncentrēties uz savu darbu.”

MONEO atsauksmes
MONEO algas padara mani laimīgu! Aprēķinu algas vairāk kā 20 darbiniekiem būvniecības nozarē, kur ir liela darbinieku plūsma un ar to saistītais administratīvais slogs. Ar visu tieku galā viena, pāris stundu laikā, jo ar MONEO viss notiek automātiski! Kas agrāk aizņēma dienas, tagad – dažas minūtes."


Neesi pārliecināts vai MONEO ir piemērots Tavam uzņēmumam?

Lejupielādē demo verisju vai piesakies individuālai programmas tiešsaistes demonstrācijai.

MONEO ir savienota ar Taviem ierastajiem darba rīkiem: