You are currently viewing Kad piedāvājumam jāizskatās nevainojami
  • Post category:Funkcijas

Kad piedāvājumam jāizskatās nevainojami

Radīt iespaidīgus piedāvājumus klientiem ar MONEO var dažu minūšu laikā.

MONEO piedāvājumu uzskaites sistēma dod iespēju veidot nevainojama izskata un satura piedāvājumus uz vairākām lapaspusēm. Skaisti attēli, paskaidrojumi un papildu aprēķini – to visu var sagatavot MONEO ierakstā, saglabāt kā pdf dokumentu un nosūti uz klienta e-pastu ar vienu klikšķi.

MONEO piedāvājumi atbalsta pilna pārdošanas cikla darbu, sākot no sākotnējā kontakta un pirmā piedāvājuma līdz noslēgtam līgumam vai apmaksātam pirkumam. Piedāvājumu uzskaites sistēma ir integrēta ar pārējiem MONEO funkciju moduļiem.

Veidojot piedāvājumu klientam, MONEO Tavā vietā atcerēsies izmantot klientam piešķirtās atlaides, izmantojto klienta kategorijai īpašās cenu lapas vai atlaižu matricas.

Piedāvājumus var veidot vairāki aģenti, tos var klasificēt, marķēt, pievienot iespējamības novērtējumu (potenciālo mēneša ienākumu novērtēšanai) un saglabāt dažādas piedāvājuma versijas, lai šī informācija saglabātos klienta sadarbības vēsturē.

Ar MONEO piedāvājumu moduli Tu automatizē ne tikai pārdevēju darbu! Maksimāli detalizēta informācija un nevainojams pidāvājuma dokumenta izskats paātrina pārrunu procesu un lēmuma pieņemšanu klientam, tāpēc pārdošana veiksies raitāk.

Tā izskatās piedāvājumi, kas veidoti MONEO:

(klikšķini, lai palielinātu)Dažas iecienītākās pārdošanas nodaļas darbinieku funkcijas MONEO piedāvājumu uzskaites sistēmā:

  • Piedāvājuma ierakstā iespējams veikt aprēķinus, ja prece sastāv no vairākām komponentēm – tas nav jādara atsevišķos Excel dokumentos.

  • Vienā piedāvājumā iespējams pievienot arī alternatīvās preces, ar atšķirīgu cenu, bet kopējā piedāvājuma summa tiks glīti aprēķināta, ņemot vērā tikai galvenās preces izmaksas.

  • Pie preces nosaukuma iespējams pievienot papildu tekstus, ja īpaši nepieciešams ko paskaidrot.

  • Piedāvājumus var veidot dažādas valodās un drukāt uz dažādām dokumentu formām.

  • Un protams, pateicoties integrācijai ar pārējām MONEO biznesa funkcijām, rēķina vai noliktavas dokumentu izveide vairs neaizņem papildu sagatavošanas laiku, bet notiks automātiski.

Pārdot, lietojot MONEO, ir vienkāršāk!

Ja vēlies izmēģināt jaudīgās piedāvājumu moduļa funkcija, jautā savam MONEO konsultantam  vai lasi rokasgrāmatā, kā to iestatīt programmā saviem spēkiem!