You are currently viewing Nosūtīt dokumentus pa e-pastu tagad ir ērtāk ar iebūvēto MONEO e-pasta serveri

Nosūtīt dokumentus pa e-pastu tagad ir ērtāk ar iebūvēto MONEO e-pasta serveri

Jaunākajā MONEO versijā ir iebūvēts e-pasta serveris, kas ļauj ātrāk un vienkāršāk, nekā iepriekš, nosūtīt dokumentus un paziņojumus ar e-pasta palīdzību.

E-pasts joprojām ir un paliek svarīgs saziņas veids biznesa vidē. Ņemto vērā, ka ERP sistēmā tiek veidoti un saglabāti daudz dažādi dokumenti, atskaites un paziņojumi, e-pasta vienkārša un nepārprotama sadarbība ar ERP sistēmu ir kritiski svarīga.

MONEO jaunākajā versijā esam iebūvējuši e-pasta piegādes serveri, kas ļauj ātri un vienkārši aktivizēt e-pastu sūtīšanu, bez piņķerīgiem SMTP iestatījumiem, kas lietotājam bieži vien ir bijis klupšanas akmens: ir gadījies, ka ārējie e-pasta serveri pārstāj strādāt, rezultātā – rēķinu piegāde pēkšņi apstājās. Ar iebūvēto MONEO e-pasta serveri rūpes par vēstuļu nosūtīšanu uzņemas MONEO, vienkārši izvēlies adreses vārdu @mail.moneo.lv un sāc sūtīt vēstules tieši no MONEO:

  • nosūti piedāvājumus, rēķinus, pavadzīmes un citus dokumentus uz klienta e-pastu;
  • nosūti automātiskus paziņojumus no sistēmas, piemēram, par jauna dokumenta izveidi, kuram nepieciešams apstiprinājums, vai paziņojumu klientiem, par izsūtītu preci.
  • automātiski nosūti atskaiti uz e-pastu, piemēram, katru pirmdienu atskaiti par precēm, kurām drīzumā beigsies derīguma termiņš;
  • grāmatvedības biroji var vienkārši nosūtīt klienta rēķinus un atskaites tieši no MONEO;

Lasi šeit, kā aktivizēt iebūvēto e-pastu.

Lasi šeit, kā sūtīt rēķinus uz e-pastu.

Paveic vairāk ar MONEO!