You are currently viewing MONEO Windows XP versijas atbalsta pārtraukšana
  • Post category:Atbalsts

MONEO Windows XP versijas atbalsta pārtraukšana

Paziņojam saviem klientiem un sadarbības partneriem, ka ar 2020. gada 1. janvāri Moneo Latvia pārtrauks MONEO Windows XP versijas atbalstu.

Kāpēc tāds lēmums ir pieņemts?

Drošība

Microsoft Windows XP operētājsistēma tika izveidota 2002. gadā. Kopš 2014. gada aprīļa, to vairs neatbalsta arī Microsoft. Tas nozīmē, ka operētājsistēmai netiek veidoti ne tikai funkcionāli papildinājumi, bet arī drošības atjauninājumi. Windows XP izmantošana rada papildu drošības riskus, kuru risināšana nav iespējama.

Attīstība

MONEO ir programmatūra, kas strauji attīstās. Mēs vēlamies piedāvāt MONEO lietotājiem iespējas, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas. Ņemot vērā, ka MONEO programmēšanas un attīstības rīku jaunākās versijas ir pārtraukušas Windows XP atbalstu, arī mēs nevaram turpināt tās atbalstu.

Ko tas nozīmē klientiem?

MONEO Windows XP versijas lietotājiem, kuru skaits ir pavisam neliels, tas nozīmē, ka ar 2020.gada 1.janvāri MONEO programmu vairs nebūs iespējams izmantot uz šiem datoriem. Lūdzam savlaicīgi sagatavoties, veicot Windows operētājsistēmas maiņu vai jaunu datoru iegādi, ja tas ir nepieciešams, un MONEO programmas instalēšanu uz jaunākām Windows versijām.

Ja uzņēmumam nepieciešama jaunu datoru iegāde, iesakām apskatīt mūsu partnera SIA “Tera”
speciālo piedāvājumu MONEO klientiem: jauns dators ar Windows 10 par īpašu cenu

Lenovo V110-15IKB
Revers PVN 277 €
uzzini vairāk
LENOVO V130 ar WIN 10 Pro
Revers PVN 408 €
uzzini vairāk
Lenovo ThinkCentre M630e
Revers PVN 349 €
uzzini vairāk
Dell 7020 SFF
Revers PVN 296 €
uzzini vairāk

piedāvājums derīgs līdz 31.12.2019.