You are currently viewing MONEO Windows Vista versijas atbalsta pārtraukšana
  • Post category:Atbalsts

MONEO Windows Vista versijas atbalsta pārtraukšana

Paziņojam saviem klientiem un sadarbības partneriem, ka ar 2021. gada 1. janvāri Moneo Latvia pārtrauks MONEO Windows Vista versijas atbalstu.

Kāpēc tāds lēmums ir pieņemts?

Drošība

Microsoft Windows Vista operētājsistēma tika izveidota 2006. gadā. Kopš 2017. gada aprīļa, to vairs neatbalsta arī Microsoft. Tas nozīmē, ka operētājsistēmai netiek veidoti ne tikai funkcionāli papildinājumi, bet arī drošības atjauninājumi. Windows Vista izmantošana rada papildu drošības riskus, kuru risināšana nav iespējama.

Attīstība

MONEO ir programmatūra, kas strauji attīstās. Mēs vēlamies piedāvāt MONEO lietotājiem iespējas, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas. Ņemot vērā, ka Microsoft ir paziņojis par Windows Vista versijas atbalsta pārtraukšanu, arī mēs vēlamies izmantot savus resursus jaunāko tehnoloģiju integrēšanā MONEO platformā, nevis vecas operētājsistēmas atbalstā.

Popularitāte

Jau šobrīd redzam, ka MONEO lietotāju starpā ir tikai retais, kurš izmanto šo novecojušo programmatūru, tāpēc šīs pārmaiņas nebūs “sāpīgas” mūs lietotājiem.

Ko tas nozīmē klientiem?

Windows Vista versijas lietotājiem tas nozīmē, ka ar 2021.gada 1.janvāri MONEO programmu vairs nebūs iespējams izmantot uz šiem datoriem. Lūdzam savlaicīgi sagatavoties, veicot Windows operētājsistēmas maiņu vai jaunu datoru iegādi, ja tas ir nepieciešams, un MONEO programmas instalēšanu uz jaunākām Windows versijām.