You are currently viewing MONEO Development ir ieguvis informācijas drošības pārvaldības standarta ISO 27001:2013 sertifikātu
  • Post category:ERP

MONEO Development ir ieguvis informācijas drošības pārvaldības standarta ISO 27001:2013 sertifikātu

MONEO Development, MONEO programmatūras izstrādes sabiedrība, ir ieguvusi starptautisku ISO 27001 sertifikātu biznesa vadības, grāmatvedības un ražošanas sistēmu izstrādes, izplatīšanas un uzturēšanas jomā.

Standarts ir kā apliecinājums tam, ka tiek nodrošināta augsta datu drošība, tiek izvērtēti informācijas apdraudējumu riski, izveidota risku kontrole, tādejādi aizsargājot informācijas konfidencialitāti. Informācijas drošības pārvaldības sistēmas pamatmērķis ir organizācijas informācijas aizsardzība, lai tā nenonāktu svešās rokās vai netiktu sagrozīta, vai neatgriezeniski pazaudēta uz visiem laikiem.

Mūsu klientiem šī sertifikācija nozīmē starptautiski atzītu apliecinājumu mūsu spējai nodrošināt datu drošību un nepārtrauktu drošības procesu attīstību.

ISO 27001 ir pasaulē viens no pazīstamākajiem starptautiskajiem standartiem, kura ieviešana sniedz stabilu informācijas drošības pārvaldības ietvaru, identificējot esošos informācijas drošības riskus un nodrošinot nepieciešamos pasākumus to novēršanai un ietekmes mazināšanai nākotnē.

ISO sertifikāciju veica Bureau Veritas Latvia 2023. gada jūnijā.