You are currently viewing Meklē, atrodi un saglabā!
  • Post category:Funkcijas

Meklē, atrodi un saglabā!

MONEO lietotnē ir iebūvētas daudzas iespējas, kas palīdz ikdienas darbu paveikt ātrāk un vienkāršāk. Ja Tavā sistēma ir daudz ierakstu, un bieži vien ir vajadzīgs atrast vienu vienīgo ierakstu no tūkstoša, talkā nāk ierakstu kārtošana un filtrēšana.

Jebkuram MONEO ierakstu pārskata logam (jeb tabulai) Tu vari pievienot vai slēpt datu kolonnas, lai tajās meklētu. Vienkārši atzīmē sev vajadzīgās kolonnas un pārbīdi tās vēlamā vietā.

Vari sākt meklēt! Sākumā datus filtrē: ieraksti kādu teksta daļu vai vērtību kolonnu galvenē un MONEO atlasīs ierakstus, kas atbilst šiem parametriem. Pievieno tik daudz atlases parametru cik vēlies, kamēr atlasi un atrodi vēlamo! Īpaši prasīgiem lietotājiem MONEO piedāvā iespēju atlasīt datus arī pēc vārda sākuma burta, izmantojot “<“ un “>” zīmes, nosacījumus “izņemot”, “vai”, “un”, “robežās”. Piemērus šādiem filtriem un kā tos izveidot – lasi MONEO rokasgrāmatā!

Sakārto! Ja atlasīto datu starpā nepieciešams tos sakārtot augošā vai dilstošā (arī alfabēta) kārtībā, vienkārši noklikšķini uz kolonnas nosaukuma un lieta darīta!

Tagad – saglabā! Ja šādu vai līdzīgu datu filtrēšanu Tu vēlies lietot regulāri, vienkārši saglabā filtru un piešķir tam savu nosaukumu! Tavus saglabātos filtrus varēs lietot arī Tavi kolēģi, ja atzīmēsi“globāls”.

Tas vēl nav viss! Uz ekrāna redzamos atlasītos datus saraksta logā Tu vari arī nosūtīt uz Excel! Tā Tu vari iegūt dažādas jaunas atskaites tikai minūšu laikā!

Uzzini visu par datu atlasi un meklēšanu MONEO rokasgrāmatā.