You are currently viewing MONEO un CostPocket integrācija – aizmirsti par čeku kaudzēm!

MONEO un CostPocket integrācija – aizmirsti par čeku kaudzēm!

Dokumentu digitalizācija nodrošina ātru, ērtu un sakārtotu ienākošo grāmatvedības dokumentu apstrādes rīku. MONEO ir pieejama integrācija ar CostPocket – vienu no vadošajām čeku atpazīšanas aplikācijām. Tā automātiski atpazīs dokumentu saturu un izveidos ierakstus MONEO, turklāt dokumentu attēli būs saglabāti sakārtotā arhīvā, kopā ar grāmatojumiem! 

Kas ir dokumentu digitalizācija ar CostPocket?

CostPocket ir mobilā lietotne, kas automātiski atpazīst čekos un rēķinos ietverto informāciju. Digitalizējot šo informāciju, pārvērš to datos, kas saprotami uzskaites sitēmām. Tas nozīmē, ka CostPocket lietotājs var nofotografēt čeku ar telefonu un tas nonāks MONEO programmā bez papildu manuālas datu ievades. Tāpat, lietotājs var pārsūtīt e-pastā saņemtos rēķinus uz speciāli piešķirtu @costpocket.ee e-pasta adresi, un sistēma digitalizēs arī rēķinus.

CostPocket piedāvā gan robotizētu dokumentu atpazīšanu, gan papildu pārbaudi. Robotizētu digitalizēšanu veic OCR (optical character recognition) tehnoloģija, bet papildu pārbaudot šos datus tiek nodrošināta 99.5% precizitāte.

dokumentu digitalizācija

Kā darbojas MONEO un CostPocket integrācija?

Darbinieki nofotografē čekus CostPocket mobilā lietotnē – tas arī viss – čeki ir iesniegti grāmatvedībā! Sistēma apstrādā un digitalizē saņemtos attēlus, savukārt grāmatvedis, izmantojot MONEO API, lejupielādē datus MONEO un veido avansa norēķinu vai piegādātāja rēķinu ierakstus. Atliek vien pievienot vajadzīgo grāmatvedības kontu, un darbs ir padarīts! 

Dokumentu digitalizācija – ko iegūst uzņēmums?

Laika ekonomija. Izmantojot MONEO un CostPocket integrāciju, uzņēmums būtiski automatizē datu apstrādi, jo grāmatvežiem daudz mazāk datu ir jāievada manuāli. 

“Tiek lēsts, ka grāmatveži līdz pat 63% sava laika tērē, lai dažādus datus manuāli ievadītu grāmatvedības sistēmās, pēc būtības neproduktīvi izmantojot laiku. Mūsu mērķis ir atgriezt grāmatvežiem viņu darbam jēgu un ļaut nodarboties ar augstākas pievienotās vērtības uzdevumiem, lai atbalstītu biznesu,” uzsver K. Gaļimovs, CostPocket  vadītājs Latvijā.

Savlaicīga dokumentu iesniegšana. Izmantojot CostPocket integrāciju, uzņēmuma grāmatvedība saņem dokumentus savlaicīgi, jo darbinieks var nofotografēt čeku uzreiz pēc saņemšanas tirdzniecības vietā. Čeki nepazūd kabatās un uzreiz nonāk grāmatvedībā!

Sakārtots arhīvs. Izmantojot MONEO un CostPocket integrāciju, visi atpazītie dokumentu attēli automātiski nonāk MONEO un tiek piesaistīti izveidotajam ierakstam: vai tas būtu avansa norēķins vai piegādātāju rēķina ieraksts vai grāmatojums, bez grūtībām atradīsi pirmdokumenta attēlu.

Ko papildus iegūst grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēji?

Vienota iesūtne katra uzņēmuma ienākošajiem dokumentiem

MONEO un CostPocket integrācija īpaši noderēs grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējiem. Tagad klienti var iesūtīt visus attaisnojošus dokumentus, izmantojot e-pastu vai mobilo aplikāciju, un tie visi nonāks vienuviet – dokumentu iesūtnē. Nav vairs jāmeklē dokumenti no dažādiem klientiem savā e-pasta kastītē, nav jāveido papildu arhīvu mapes un jātērē laiks failu lejupielādei, augšupielādei un piesaistei.

dokumentu digitalizacija

“Tas ir vēl viens būtisks solis pretī grāmatvežu darba automatizācijai. Esam gandarīti, ka klientu vajadzības un tehnoloģiju iespējas stimulē MONEO attīstību šajā virzienā,” – uzsver E. Kaņepe, Moneo Latvia vadītājs.

Iespējas veidot digitālo dokumentu arhīvu

Jau kopš 2018. gada Latvijā saimniecisko darījumu attaisnojošos dokumentus, ievērojot noteiktu kārtību, drīkst saglabāt tikai elektroniskā veidā un oriģinālu iznīcināt. Protams, uzņēmuma vadītājam ir jānosaka dokumentu elektroniskās aprites kārtība un jāievēro citi noteikumi. Vairāk par elektronisko dokumentu aprites organizēšanu uzņēmumā, jautā VID konsultantiem.


CostPocket dokumentu digitalizācijas cenu lapa

  • 5 dokumenti mēnesī – bez maksas;
  • līdz 100 dokumentiem mēnesī – 5 €/mēnesī par lietotāju
  • grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējiem – atlaides!
  • par pārējiem izmaksu plāniem, lasi CostPocket mājaslapā.

Kā izmantot CostPocket integrāciju MONEO sistēmā, lasi atbalsta portālā.

Sazinies ar mums, lai pievienotu dokumentu digitalizācijas funkcijas MONEO sistēmai.

Paveic vairāk ar MONEO!