You are currently viewing Automatizē procesus, izmantojot svītrkodu skeneri

Automatizē procesus, izmantojot svītrkodu skeneri

Svītrkoda lasītāji piedāvā būtiskas biznesa procesu automatizācijas priekšrocības: samazina ievades kļūdu daudzumu, paātrina datu ievadi, uzlabo klientu apkalpošanu. Šī tehnoloģija ir labi pārbaudīta, universāla un salīdzinoši lēta – pieejama vairākumam uzņēmumiem.

Kļūdains ir pieņēmums, ka svītrkodu lasītājus ir vērts izmantot tikai preču tirdzniecības uzņēmumiem – MONEO piedāvā daudz plašākas iespējas: automatizēt iespējams visdažādākās darbu plūsmas arī ārpus tirdzniecības.

Ja ikdienas darbā sistēmā bieži tiek veiktas atkārtotas darbības, tās iespējams automatizēt, izmantojot svītrkodu lasītāju un MONEO iestatītās darba plūsmas un svītrkoda komandas. Lūk, daži piemēri:

  • Skenējot QR/svītrkodu uz parakstīta realizācijas rēķina, kas saņemts atpakaļ no klienta, MONEO sistēmā rēķina ierakstam automātiski tiek atzīmēta rūtiņa “Oriģināls saņemts“, saglabāts un aizvērts.
  • Skenējot QR/svītrkodu uz iepriekš izsniegta, izdrukāta darba uzdevuma automātiski tiek atvērts uzdevuma ieraksts MONEO sistēmā, atzīmēts uzdevuma rezultāts, saglabāts un aizvērts.
  • Skenējot preces QR/svītrkodu, MONEO sistēmā automātiski tiek atvērta dotā artikula statusa atskaite.

Uzzini vairāk, kā iestatīt un izmantot Svītrkoda komandas.

Lasi vairāk: QR kods un svītrkods, kuru izmantot?