Pamatlīdzekļu uzskaites programma MONEO

integrēta | mūsdienīga | daudzfunkcionāla

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu uzskaite

Pamatlīdzekļu uzskaites programma MONEO ļauj uzskaitīt un sakārtot pamatlīdzekļus un kontrolēt to atrašanās vietu. Vienmēr zināsi to vērtību, kur tas atrodas un kura ir atbildīgā persona. Pārskatāmi un automatizēti.

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu statuss

Reģistrē dažādus pamatlīdzekļu statusus: iegāde, nodošana ekspluotācijā, pārvērtēšana, norakstīšana vai citus un saglabā vēsturi.

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu vērtība

Aprēķini pamatlīdzekļa finanšu nolietojumu vai nolietojumu nodokļu vajadzībām, izmantojot dažādas nolietojuma metodes. Saglabā vērtības izmaiņas pamatlīdzekļa vēsturē. Veic automātisku nolietojuma grāmatošanu.

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu vēsture

Pamatlīdzekļa vēstures atskaitē redzēsi visas ar pamatlīdzekli saistītās darbības vienuviet. Sākot no iegādes brīža līdz norakstīšanai. Redzēsi gan iegādes vērtību un piegādātāju, gan atlikušo vērtību un izmaiņas. Tāpat pārvietošanas informāciju vai pārvērtēšanu.

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu dokumenti

Pamatlīdzekļu uzskaites programma MONEO izdrukā pamatlīdzekļa kartiņas, kustības un inventarizācijas aktus ar vienu klikšķi. Pievieno attēlu vai garantijas dokumentus pamatlīdzekļu kartiņai kā piesaitnes un iegūsi sakārotu dokumentu arhīvu.  

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu grupas

Lielām saimniecībām nepieciešama pamatlīdzekļu grupēšana un klasifikācija, kas palīdz efektīvāk pārvaldīt materiālos resursu. Tāpat, iespējams uzskaitīt aktīvos un remontā esošos pamatlīdzekļus un ātri atrast aizvietotājus. 

grāmatvedības programma

Atbildīgās personas

Uzskaiti materiāli atbildīgās personas, lai nodrošinātu kārtību un atbildības sadalīšanu atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.

grāmatvedības programma

Integrācija

Izmanto vienotas sistēmas priekšrocības: veido automātiskos nolietojuma grāmatojumus, sasaisti pamatlīdzekli ar iegādes un remonta rēķiniem, piesaisti esošos darbiniekus.

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu iegāde un norakstīšana

Iegādes procesa uzskaite ir vienkārša. Veido pamatlīdzekļa ierakstu no iegādes pavadzīmes un saglabā attiecīgo informāciju par piegādātāju un iegādes vērtību. Norakstot pamatlīdzekli, veido automātisko grāmatojumu.

grāmatvedības programma

Pamatlīdzekļu atskaites un dokumenti

Pamatlīdzekļu saraksts pa atrašanās vietām un atbildīgām personām, nolietojuma atskaite un nolietojuma vēsture. Dažādos griezumos un detalizācijas pakāpē. Nepieciešamie PN akti un pamatlīdzekļa kartiņa.

Klienti atzinīgi novērtē MONEO iespējas

moneo atsauksmes
MONEO atsauksmes
Ar MONEO strādāt ir ļoti ērti, tas palīdz maksimāli efektīvi organizēt mūsu darbu. Bez problēmām sagatavojam finanšu atskaites un eksportējam EDS atskaites. Laiku ietaupa gan automātiskais valūtu kursu imports, gan arī pašas programmas atjaunināšana, kas notiek automātiski – tam vairs nav jātērē ne laiks, ne papildu resursi konsultantu apmaksai. Esam gandarīti, ka jebkuri jautājumi vai problēmas tiek ātri un kvalitatīvi atrisināti."
MONEO atsauksmes
Esam gandarīti, ka MONEO programmā ir iekļautas daudzas ērti lietojamas darba automatizācijas funkcijas, kas ikdienā ekonomē laiku. Ļoti patīk integrācija ar e-pastu un Excel. Pārsteidzoši ātri notiek programmas versijas atjaunināšana – tikai pāris minūtēs un bez speciālistu palīdzības, tāpēc mēs ātri un bez papildu izmaksām varam koncentrēties uz savu darbu.”

MONEO atsauksmes
MONEO algas padara mani laimīgu! Aprēķinu algas vairāk kā 20 darbiniekiem būvniecības nozarē, kur ir liela darbinieku plūsma un ar to saistītais administratīvais slogs. Ar visu tieku galā viena, pāris stundu laikā, jo ar MONEO viss notiek automātiski! Kas agrāk aizņēma dienas, tagad – dažas minūtes."


Izmēģini MONEO bez maksas

Lejupielādē MONEO demo versiju vai piesakies individuālai attālinātai demonstrācijai 

MONEO nav tikai pamatlīdzekļu uzskaites programma

tādēļ ne tikai grāmatveži, bet arī viss uzņēmums kopumā, izmantojot vienotu sistēmu, var strādāt efektīvāk !