MONEO klientu atsauksmes

MONEO atsauksmes

Uzņēmuma pēdējo gadu attīstība nebūtu iespējama bez MONEO.

Lai arī sevi pieskaitu pie intensīvā lietotāja (power user), esmu patīkami pārsteigts par sistēmas atvērtību un elastību! Varu brīvi rīkoties ar datiem, kas ir ārkārtīgi svarīgi mainīgajā biznesa vidē – varu ātri realizēt savas idejas, brīvi iegūt vajadzīgo informāciju no sistēmas, viegli komunicēt šos datus ar kolēģiem un biznesa partneriem. Ļoti atsaucīgs klientu atbalsts. Sistēma ir tehnoloģiski moderna un tādēļ daudzas tehniskas lietas jau ir atrisinātas a priori un tas nekavē citu mūsdienīgu risinājumu ieviešanu. Iebūvētie grafiki, vienkāršs datus eksports un imports, automatizācija un “native” saderība ar Excel. Standartā ir iekļauta ļoti plaša funkcionalitāte, kas ikdienas procesos palīdz uzņēmuma vadīšanai un ātru lēmumu pieņemšanai. 

Sistēma ir neaizstājams palīgs un atbalsts pārdošanas veicināšanā un biznesa izaugsmē, nevis ierobežojums un galvassāpes, kā tas ir bijis ar iepriekšējo uzskaites sistēmu.” 

Miķelis Resnis
Crystal Cosmetics, SIA
Uzņēmuma vadītājs

MONEO atsauksmes

Patīkami, ka pretī ir cilvēki, kuri uzklausa mūsu dullās idejas un realizē tās!

Ar MONEO esam automatizējuši noliktavas uzskaiti un pasūtījumu apstrādi, kas ir ārkārtīgi svarīgi tieši karstās sezonas laikā. Tikām vaļā no preču  atlases lapiņām, kuras bija nepieciešamas, strādājot ar iepriekšējo sistēmu. Esam uzsākuši interneta veikala integrācijas darbus ar MONEO, lai tiktu vaļa no dubultas datu ievades un lai piekļuve visiem nepieciešamajiem datiem būtu vienuviet.

Noliktavā MONEO strādā uz mobiliem skeneriem, un, kopā ar ieviesto plauktu uzskaiti, esam būtiski paātrinājuši komplektēšanas procesu. Ieguvām akurātus preču atlikumu datus un visas vajadzīgās atskaites!”

emin dārzam logo

Klāvs Šķerbergs
Emin dārzam, SIA
Valdes loceklis

MONEO atsauksmes

Ar MONEO esam ļoti apmierināti. 

Sistēma uzņēmumā darbojas, kā vienota komunikācijas platforma un ir viegli kontrolēt katra darbinieka paveikto un organizēt darba uzdevumus. Izmantojam MONEO gan grāmatvedības uzskaitē, gan noliktavā, gan plānojam drīzumā saslēgt arī savu interneta veikalu.”

Liene Sējāne
Mūzika Baltika, SIA
Projektu vadītāja

MONEO atsauksmes

Esam gandarīti, ka MONEO programmā ir iekļautas daudzas ērti lietojamas darba automatizācijas funkcijas, kas ikdienā ekonomē laiku. Ļoti patīk integrācija ar e-pastu un Excel. Pārsteidzoši ātri notiek programmas versijas atjaunināšana – tikai pāris minūtēs un bez speciālistu palīdzības, tāpēc mēs ātri un bez papildu izmaksām varam koncentrēties uz savu darbu.”

balance sia

Ronalds Blūms 
Balance, SIA
Uzņēmuma vadītājs

MONEO atsauksmes

Esmu ļoti apmierināta ar MONEO algu uzskaites funkcionalitāti. Uzņēmumā ir vairāk kā 200 darbinieki un 30 struktūrvienības, dažādi samaksas veidi un arī sava piemaksu sistēma, tāpēc darba samaksas aprēķini ir visai sarežģīti. Ja vecajā programmā bieži gadījās kļūdas, tad MONEO lieliski tiek galā ar visu nepieciešamo, un aprēķini atbilst Latvijas likumdošanas prasībām.”

Santa Lavrenova
Optic Guru, SIA
Galvenā grāmatvede

MONEO atsauksmes

Ar MONEO varam ātrāk padarīt dokumentācijas un administrācijas darbus un viegli kontrolēt uzņēmumam svarīgāko – apgrozījumu un cenu politiku preču grupām. Patīk strādāt ar ērto MONEO saskarni!

mensarius logo

Maira Lazdiņa
Finanšu kompānija Mensarius, SIA
grāmatvede

MONEO atsauksmes

Ar MONEO varam ātrāk padarīt dokumentācijas un administrācijas darbus un viegli kontrolēt uzņēmumam svarīgāko – apgrozījumu un cenu politiku preču grupām. Patīk strādāt ar ērto MONEO saskarni!

Kaņepes kultūras centrs

Kaspars Kondratjuks
Kaņepes Kultūras centrs, SIA
Izpilddirektors

MONEO atsauksmes

Prieks, ka produkts ir radīts Latvijā ar īpašu uzsvaru uz lietošanas ērtumu!

Novērtējam arī to, ka vienmēr varam paļauties uz individuālu pieeju.”

Edgars Miglāns
Vinoga.lv
Izpilddirektors

MONEO atsauksmes
Programma man patīk!.

Ļoti ērti strādāt. Vienkārši veikt datu importus un eksportus. Importēt bankas konta izrakstu, nosūtīt atskaites uz VID EDS.

Strādāju jau 2.5 gadus. Esmu ļoti apmierināta!"
MONEO atsauksmes

Ar MONEO strādāju kopš 2019.gada. Bija liels izaicinājums – migrēt ~80 kompānijas. Mūsu palīgs šajā procesā bija Andris Miglāns. Viss noritēja ļoti veiksmīgi.

Grāmatvedībā strādāju nu jau 20 gadus, nācās strādāts ar daudzām dažādām programmām, un vienmēr bija kaut kas, kas neapmierina. Ar MONEO tā ir pirmā pieredze, kad patīk viss un programmu iemīli ar katru dienu vairāk un vairāk. Ja ir kaut kādas papildus vēlmes (mūsu gadījumā – bija svarīgi izstrādāt “Līgumu moduli”), MONEO speciālisti izstrādā un ievieš tos ātri. Ļoti priecē, ka ir padomāts arī par tādiem it kā sīkumiem, bet tie uzlabo garastāvokli ikdienā – kad pamainās bildīte ielogošanas lodziņā saskaņā ar gada laiku vai svētkiem.

Šogad arī izvēlējos pāriet uz digitālo grāmatvedību. Ļoti patīk MONEO integrācija ar CostPocket. Sakumā bija kaut kādas nianses, kas nestrādāja pilnvērtīgi, MONEO speciālisti pilnveidoja un ieviesa jauninājumus.

Arī ļoti novērtēju, ka MONEO atskaites ir iespējams izveidot visādos griezumos, tas ļoti atvieglo sadarbību ar revidentiem, kā arī atskaišu sagatavošanu vadībai.

Programma grāmatvedības birojam

Jekaterina Lukovska
Tabularius, SIA
grāmatvede

Izmēģini MONEO bez maksas

Lejupielādē MONEO demo versiju vai piesakies individuālai attālinātai demonstrācijai