MONEO klientu atsauksmes

MONEO atsauksmes
Esam gandarīti, ka MONEO programmā ir iekļautas daudzas ērti lietojamas darba automatizācijas funkcijas, kas ikdienā ekonomē laiku. Ļoti patīk integrācija ar e-pastu un Excel. Pārsteidzoši ātri notiek programmas versijas atjaunināšana – tikai pāris minūtēs un bez speciālistu palīdzības, tāpēc mēs ātri un bez papildu izmaksām varam koncentrēties uz savu darbu.”

MONEO atsauksmes
Esmu ļoti apmierināta ar MONEO algu uzskaites funkcionalitāti. Uzņēmumā ir vairāk kā 200 darbinieki un 30 struktūrvienības, dažādi samaksas veidi un arī sava piemaksu sistēma, tāpēc darba samaksas aprēķini ir visai sarežģīti. Ja vecajā programmā bieži gadījās kļūdas, tad MONEO lieliski tiek galā ar visu nepieciešamo, un aprēķini atbilst Latvijas likumdošanas prasībām.”
MONEO atsauksmes
MONEO algas padara mani laimīgu! Aprēķinu algas vairāk kā 20 darbiniekiem būvniecības nozarē, kur ir liela darbinieku plūsma un ar to saistītais administratīvais slogs. Ar visu tieku galā viena, pāris stundu laikā, jo ar MONEO viss notiek automātiski! Kas agrāk aizņēma dienas, tagad – dažas minūtes."


MONEO atsauksmes
Ar MONEO strādāju kopš 2019.gada. Bija liels izaicinājums – migrēt ~80 kompānijas. Mūsu palīgs šajā procesā bija Andris Miglāns. Viss noritēja ļoti veiksmīgi.

Grāmatvedībā strādāju nu jau 20 gadus, nācās strādāts ar daudzām dažādām programmām, un vienmēr bija kaut kas, kas neapmierina. Ar MONEO tā ir pirmā pieredze, kad patīk viss un programmu iemīli ar katru dienu vairāk un vairāk Ja ir kaut kādas papildus vēlmes (mūsu gadījumā –bija svarīgi izstrādāt “Līgumu moduli”), MONEO speciālisti izstrādā un ievieš tos ātri. Ļoti priecē, ka ir padomāts arī par tādiem it kā sīkumiem, bet tie uzlabo garastāvokli ikdienā – kad pamainās bildīte ielogošanas lodziņā saskaņā ar gada laiku vai svētkiem.

Šogad arī izvēlējos pāriet uz digitālo grāmatvedību. Ļoti patīk MONEO integrācija ar CostPocket. Sakumā bija kaut kādas nianses, kas nestrādāja pilnvērtīgi, MONEO speciālisti pilnveidoja un ieviesa jauninājumus.

Arī ļoti novērtēju, ka MONEO atskaites ir iespējams izveidot visādos griezumos, tas ļoti atvieglo sadarbību ar revidentiem, kā arī atskaišu sagatavošanu vadībai.
MONEO atsauksmes
Prieks, ka produkts ir radīts Latvijā ar īpašu uzsvaru uz lietošanas ērtumu!

Novērtējam arī to, ka vienmēr varam paļauties uz individuālu pieeju.”
MONEO atsauksmes
Programma man patīk!.

Ļoti ērti strādāt. Vienkārši veikt datu importus un eksportus. Importēt bankas konta izrakstu, nosūtīt atskaites uz VID EDS.

Strādāju jau 2.5 gadus. Esmu ļoti apmierināta!"

Izmēģini MONEO bez maksas

Lejupielādē MONEO demo versiju vai piesakies individuālai attālinātai demonstrācijai