Biežāk uzdotie jautājumi

Funkcijas

  • Pirms sistēmas iegādes, iespējams lejupielādēt demo versiju. Tā ir moneo programma kopā ar demo datiem.
  • Pirms sistēmas iegādes, iespējams lejupielādēt izmēģinājuma versiju (trial), tā būs jauna datubāze, kurā varēs sākt vadīt sava uzņēmuma datus un izmēģināt sistēmu 30 dienas bez maksas.

Jā! MONEO nodrošina plašu funkcionalitātes klāstu, taču to var arī pielāgot individuālām vajadzībām ar programmēšanu. Sazinieties ar mums, ja vēlaties sadarboties!

Jā! MONEO sistēmā iespējams strādāt ar vairāku uzņēmumu datiem vienā serverī un vienas licences ietvaros. Mums ir arī īpašs piedāvājums grāmatvedības birojiem – jūs varat kārtot grāmatvedību neierobežotam uzņēmumu skaitam un ļaut saviem klientiem pieslēgties sava uzņēmuma datiem MONEO sistēmā.

Vairāk par piedāvājumu grāmatvedības birojiem, lasi šiet.

MONEO ir atvērta un viegli savienojama sistēma. Mums ir vairākas standarta integrācijas, piemēram, ar EDS, CostPocket, EDIsoft, Unifiedpost, kā arī ar CHD, Resico un Tiki-Taka pay kases aparātiem/sistēmām.

Cenas

MONEO standarta sistēmas izmaksas var aplūkot cenu lapā, šeit.

MONEO cenu lapa grāmatvedības birojiem var apskatīt šeit.

Ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešama ražošanas uzskaite un plānošana, integrācija ar citām sistēmām (API), pielāgojumi un citi individuāli risinājumi, sazinieties ar pārdošanas speciālistu, lai iegūtu piedāvājumu.

Programmu var sākt lietot uzreiz, lejupielādējot izmēģinājuma versiju (trial).

Pamata datus ir iespējams pārnest, izmantojot sagatavotus importa failus, kuri ir pieejami mūsu atbalsta vietnē https://help.moneo.lv. Jāņem vērā, ka bieži vien uzņēmums vēlas pārnest arī vēsturiskos datus, algu aprēķinus par 6 mēnešiem un citu informāciju, kas prasa papildu darbu.

Ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem ar sarežģītākiem uzskaites procesiem pielāgojumiem jārēķinās ar ilgāku ieviešanas procesu.

Atbalsts

Standarta sistēmas lietošanas pamācības un atbildes uz daudziem aktuāliem lietotāju jautājumiem var atrast atbalsta vietnē https://help.moeno.lv

Diskusijas MONEO lietotāju Facebook grupā.

Iesācēju video apmācības YouTube kanālā.

Vebināru ieraksti YouTube kanālā.

Ja rodas kādi papildu jautājumi, rakstiet uz e-pastu: help@moneo.lv

Ja ir nepieciešama individuāla konsultācija par individuālu procesu uzskaiti MONEO, iespējams pieteikt individuālu konsultāciju.

MONEO konsultanti ir vienmēr gatavi atbildēt un ieteikt labāko risinājumu individuāli. Konsultanti parasti veic sistēmas ieviešanu un pielāgošanu jauniem klientiem.

 

Sistēmas lietošanas pamācības var lasīt šeit https://help.moneo.lv

Tehnoloģijas

Jā. Visus statiskos datus no vecās sistēmas (klienti, darbinieki, darba līgumi, piegādātāji artikuli un līdzīgi dati ) var vienkārši importēt, izmantojot standarta importa excel failus. 

Viegli ir importēt arī neapmaksātos rēķinus.

Citu datu pārnešana parasti netiek veikta, izņemot īpašos gadījumus, tiek pārcelti tikai grāmatvedības kontu atlikumi.

MONEO var instalēt uz Mac OS un Windows datoriem.

MONEO dati saglabājas mākonī, tiem iespējams pieslēgties no jebkuras vietas un datora, ja tajā ir instalēta MONEO programma.