Vienkārši lietojama algu uzskaites programma, kas var visu!

Aprēķini algas precīzi un ātri

Ar MONEO algu uzskaites programmu reģistrē kaut vai vairākus simtus darbinieku – visus vienuviet! Precīzi algu aprēķini, vienmēr laikā nodotas nodokļu un personāla atskaites!

algu uzskaites programma moneo
algu uzskaites programma moneo

Nekādu manuālu dokumentu

MONEO automatizē darba spēka lietvedību: darba līgumi, rīkojumi un iesniegumi veidojas automātiski, Word vai līdzīgā teksta rediģēšanas programmā. Atliek tos vien parakstīt, ja tas ir nepieciešams!

Aizmirsti par aprēķiniem Excel

Algu uzskaites programma MONEO paveic jebkuras sarežģītības algu aprēķinus: dažādas stundas likmes un smaksas veidi, dažādi kavējumu veidi un bonusu sistēmas, uzkrātās atvaļinājuma dienas un slimības lapu kompensācijas. Tas viss vienā programmā.

algu uzskaites programma moneo
algu uzskaites programma moneo

Autoratlīdzību uzskaite - bez galvassāpēm

Ar MONEO kontrolē aprēķinātās un izmaksātās summas, nodokļu uzskaite notiks automātiski.

Pāris klikšķi un viss ir paveikts

Pateicoties integrācijai ar e-pastu, algu aprēķinu pārskatus vari nosūtīt visiem darbiniekiem e-pastā tikai ar pāris klikšķiem. Tāpat arī algu maksājumus uz banku, turklāt MONEO tos nosūtīs uz to banku, kurā reģistrēts darbinieka konts.

algu uzskaites programma moneo
algu uzskaites programma moneo

Sadarbojas ar EDS un grāmatvedības programmām

VID atskaišu nosūtīšana uz EDS ar vienu klikšķi,  neapliekamā minimuma summu un nodokļu grāmatiņu informācijas imports par darbiniekiem. Gatavas atskaites par darba samaksu statistikas pārvaldes vajadzībām. Izmanto algu uzskaites programmu kopā ar pārējām MONEO funkcijām vai vienkārši savieno to ar savu esošo grāmatvedības sistēmu.

Darbinieku pašapkalpošanās portāls

MONEO darbinieku pašapkalpošanās portāls atbrīvo uzņēmuma personāla daļu no laikietilpīgas informācijas apkopošanas un izziņu sniegšanas darbiniekiem, kā arī sakārto apstiprinājumu procesu! Tas ir ērts algu aprēķinu un personāla dokumentu vadības rīks tīmeklī, kas acumirklī nogādās vajadzīgo informāciju darbiniekiem un atvieglos personāla daļas darbu.

grāmatvedības programma

MONEO cenu lapa

Mazam uzņēmumam

33.00 € mēn

Lietotājam pieejami šādi sistēmas moduļi:

Finanses, Realizācija, Piegādātāji, Pamatlīdzekļi, Avansa norēķini, Kase un Banka, Klientu līgumi, Algas un Personāls (50 aktīvi darbinieki).

Serveris izvietots datu centrā.

Nelielam uzņēmumam

55.00 € mēn

Lietotājam pieejami šādi sistēmas moduļi:

Finanses, Realizācija, Piegādātāji, Pamatlīdzekļi, Avansa norēķini, Kase un Banka, Klientu līgumi, Algas un Personāls (50 aktīvi darbinieki), Noliktava, Klientu pasūtījumi, Pasūtījumi piegādātājiem, Cenu veidošana.

Serveris izvietots datu centrā.

Lielam uzņēmumam

110.00 € mēn

3 lietoājiem pieejami šādi sistēmas moduļi:

Finanses, Realizācija, Piegādātāji, Pamatlīdzekļi, Avansa norēķini, Kase un Banka, Klientu līgumi, Algas un Personāls (100 aktīvi darbinieki), Noliktava, Klientu pasūtījumi, Pasūtījumi piegādātājiem, Cenu veidošana.

Serveris izvietots datu centrā.

Klienti atzinīgi novērtē MONEO iespējas

moneo atsauksmes
MONEO atsauksmes
Programma man patīk!. Ļoti ērti strādāt. Vienkārši veikt datu importus un eksportus. Importēt bankas konta izrakstu, nosūtīt atskaites uz VID EDS.
Strādāju jau 2.5 gadus. Esmu ļoti apmierināta!"
MONEO atsauksmes
Esam gandarīti, ka MONEO programmā ir iekļautas daudzas ērti lietojamas darba automatizācijas funkcijas, kas ikdienā ekonomē laiku. Ļoti patīk integrācija ar e-pastu un Excel. Pārsteidzoši ātri notiek programmas versijas atjaunināšana – tikai pāris minūtēs un bez speciālistu palīdzības, tāpēc mēs ātri un bez papildu izmaksām varam koncentrēties uz savu darbu.”

MONEO atsauksmes
MONEO algas padara mani laimīgu! Aprēķinu algas vairāk kā 20 darbiniekiem būvniecības nozarē, kur ir liela darbinieku plūsma un ar to saistītais administratīvais slogs. Ar visu tieku galā viena, pāris stundu laikā, jo ar MONEO viss notiek automātiski! Kas agrāk aizņēma dienas, tagad – dažas minūtes."


Izmēģini MONEO bez maksas

Lejupielādē MONEO demo versiju vai piesakies individuālai attālinātai demonstrācijai 

MONEO ir savienota ar Taviem ierastajiem darba rīkiem: