MONEO Latvia, SIA

Reģ.numurs: LV40103911142
Meža iela 4, Rīga, Latvija LV-1050
Swedbank, LV68HABA0551040256994

+371 6290 1155

+371 6290 1166

MONEO komanda

Vairāk kā 17 gadus mēs esam strādājuši ar ERP risinājumiem Latvijā, esam piedalījušies ievērojamos ieviešanu projektos dažādās jomās. Šajā laikā mums radās doma – veidot savu unikālu biznesa vadības sistēmu un realizēt savu redzējumu par stratēģisko attīstību. Tā mēs izveidojām MONEO.

Mūsu klienti ir mūsu partneri, un sadarbībā mēs radam pilnvērtīgu risinājumu. Uzturot ciešu saikni, risinājuma pilnveidošana notiek tieši tajās jomās, kuras ir aktuālas un nozīmīgas.

Edgars Kaņepe

Edgars Kaņepe

biznesa attīstības vadītājs

edgars.kanepe@moneo.lv

Ikvienas idejas realizācijai ir savs laiks. Edgaram vienmēr ir idejas kā veiksmīgāk nokļūt pie risinājuma.

Jānis Sējāns

Jānis Sējāns

biznesa funkciju radītājs

janis.sejans@moneo.lv

Jānis priecājas kad cīņā starp unikālām biznesa procesa prasībām, laika ierobežojumiem un sistēmas iespējām, spēj radīt klientā sajūsmu un apmierinātību par to kā viss strādā.

Jānis Žogots

Jānis Žogots

IT arhitekts

janis.zogots@moneo.lv

Jānis spēj galvā izspēlēt šaha partiju un tāpēc zina, kā ikviena koda rinda ietekmē sistēmu kopumā. Ar pacietību un neatlaidību dodās uz izcilību.

Valdis Gersons

Valdis Gersons

biznesa funkciju radītājs

valdis.gersons@moneo.lv

Valdim nekas nav neiespējams: dzelžaina uzmanība pret detaļām un sirsnība attiecībās ar klientiem vienmēr rada lielisku sadarbības rezultātu.

Kārlis Kiršfelds

Kārlis Kiršfelds

finanšu guru

karlis.kirsfelds@moneo.lv

Cilvēks, kas vienmēr ir klienta pusē! Finanšu jautājumus Kārlis risina ar īpašu entuziasmu un zina, ka šeit ir vieta arī radošumam.

Rita Stieģele

Rita Stieģele

MONEO ziņnesis

info@moneo.lv

Rita necieš garlaicību, tāpēc visas ziņas tiek pasniegtas kā stāsti ar vērtību klientiem un ietērptas smukos virsrakstos.